Kadeti

Robert Zonta, 18. Feb, 2012

ALEKS PETROVČIČ PREJEL PRIZNANJE ŠPORTNE ZVEZE PIVKA ZA ŠPORTNE DOSEŽKE V LETU 2011

slike/novice/ALEKS_1_1.jpg

foto: arhiv NK Dekani

Športna zveza Pivka je na tradicionalni prireditvi slavnostno podelila priznanja vsem športnikom in športnim delavcem, ki so v preteklem letu zaznamovali športno dogajanje v občini Pivka, pa tudi izven nje. Med prejemniki je tudi član naše kadetske ekipe Aleks Petrovčič.

V mesecu januarju je Športna zveza Pivka podelila  priznanja vsem športnikom in športnim delavcem, ki so v preteklem letu zaznamovali športno dogajanje v občini Pivka, pa tudi izven nje. Tako je eden izmed prejemnikov priznanj tudi naš nogometaš Aleks Petrovčič, kateri je prejel pisno priznanje za športne dosežke v kategoriji do 15 let.

Aleksu čestitamo za prejeto priznanje.

news Vse starejše selekcije doma, člani v Vipavi

news Zmaga kadetov in poraz mladincev

news U17/U19: Polovičen izkupiček v Šenčurju

news U17/U19: Zmaga kadetov in mladincev za uvod v spomladanski del prvenstva