Novice lahko filtriraš po ekipah U6, U8, U9, U10, U12, U14, kadeti, mladinci, članska ekipa in vse novice.

U8

Robert Zonta, 16. Jun, 2013

U8: ODLIČNO DRUGO MESTO NA TURNIRJU V ILIRSKI BISTRICI

Selekcija U8 se je udeležila turnirja v Ilirski Bistrici in osvojila odlično drugo mesto, ko je v finalu izgubila proti FC Kopru.

Preberi več

U8

SELEKCIJA U8 PRVAKI OBALNE LIGE

Selekcija mlajših cicibanov U8 je po zmagi proti ekipi Šavrin Branika iz Šmarij osvojila prvo mesto in postala prvak obalne lige.

Preberi več

U8

Robert Zonta, 31. Jan, 2013

U8: USPEŠEN NASTOP NA TURNIRJU "RAD IGRAM NOGOMET" V KOBARIDU

V nedeljo, 29.1.2013 se je selekcija U8 udeležila 2. faze tekmovanja "RAD IGRAM NOGOMET", ki je potekala v Kobaridu, in se uvrstila nadaljnjega tekmovanja.

Preberi več

U8

Robert Zonta, 25. Sep, 2012

S PRVENSTVOM PRIČELI TUDI NAJMLAJŠI

V ponedeljek se je pričelo prvenstvo v ligi U8 obala, v kateri nastopata selekciji U7 in U8 pod vodstvom trenerja Vasje Kluna oziroma Elvisa Ribariča. V prvem krogu sta se pomerili ekipi med seboj.

Preberi več

U8

Robert Zonta, 31. May, 2012

foto. NK Dekani

SELEKCIJA U8 PRVAK OBALNE LIGE

Selekcija U8, pod vodstvom Marka Jerebice, je osvojila končno prvo mesto v obalni ligi U8 MNZ Koper.

Preberi več

U8

Robert Zonta, 9. May, 2012

U8: USPEŠNE PRIPRAVE V NOVIGRADU

Selekcija U-8 nogometnega kluba Dekani je, v drugi polovici meseca aprila, podaljšan konec tedna izkoristila za nekajdnevne priprave v hrvaškem Novigradu.

Preberi več

U8

Robert Zonta, 13. Apr, 2012

slike/novice/DSC00840_1.JPG

SELEKCIJA U8 NAJPREJ NA PRIPRAVE V NOVIGRAD IN NATO PRIČETEK SPOMLADANSKEGA DELA PRVENSTVA

Selekcija U8 pod vodstvom trenerja Marka Jerebice je danes odpotovala na tridnevne priprave v Novigrad. Poleg treninga bodo odigrali tudi tri prijateljska srečanja. Že v soboto, 21.4.2012 ob 12.30 uri jih čaka ligaška tekma proti FC Kopru "B". Najmlajše iz selekcije U7 pa čaka ligaška preizkušnja že v ponedeljek.

Preberi več

U8

Robert Zonta, 29. Mar, 2012

slike/novice/DSCN0328.JPG

U8: TRETJE MESTO NA TURNIRJU V TRSTU

Selekcija U-8 pod vodstvom Marka Jerebice se je udeležila mednarodnega turnirja, ki je potekal v Trstu in zasedla odlično 3. mesto.

Preberi več

U8

Robert Zonta, 4. Mar, 2012

slike/novice/P1010023.JPG

U8: ZMAGA NA TURNIRJU "DIVAČA 2012"

Selekcija U8 se je udeležila tradicionalnega zimskega turnirja v Divači in zmagala.

Preberi več

U8

Robert Zonta, 1. Mar, 2012

FANTJE SELEKCIJE U7 IN U8 SODELOVALI KOT SPREMLJEVALCI IGRALCEV NA TEKMI SLOVENIJA - ŠKOTSKA

Fantje selekcije U7 in U8 so na prijateljski tekmi med Slovenijo in Škotsko, ki je bila odigrana na koprski Bonifiki, sodelovali kot spremljevalci igralcev.