Kadeti

ODIGRANA KOPICA PRIJATELJSKIH TEKEM V ZIMSKIH RAZMERAH

slike/novice/u16zima.jpg

foto: Andrej Starc NK Dekani

V minulem tednu je bilo odigranih cela kopica pripravljalnih tekem od selekcije U14 pa do članske ekipe. Nekatere tekme so bile odigrane v zimskih razmerah s snegom in močnim vetrom.

Selekcija  U14 se je v sredo pomerila z ekipo Jarenine in se razšla s prijateljih 0:0.

V četrtek so se kadeti in mladinci, v snegu in vetru, pomerili z ekipama Šmartnega ob Paki. Na obeh srečanjih so se zmage veselili domači igralci in sicer navsaki tekmi smo videli po dva zadetka. Mladinska tekma je bila prekinjena v 60. minuti, ko se je težje poškodoval igralec Šmartnega in scier prvi strelec 2. SML - vzhod, Darko Radivojevič.

V soboto ob 11.00 uri se je kadetska ekipa pomerila z ekipo Pohorja iz Ruš in suvereno zmagala s 4:0. Za zmago so zadeli Tim Škrlj, Vid Miklavčič, Jure Blatnjak in Almir Hajdarevič. Ob 14.00 uri je članska ekipa opravila trening tekmo s koprskim prvoligašem, katero so dobili sosedje s 0:5. Mladinska ekipa je v zadnjem tednu odigrala še tekmo s člansko ekipo Vrhnike s katero je remizirala 2:2 in s člansko ekipo Gažona, katero je premagala z 2:0.

news Vse starejše selekcije doma, člani v Vipavi

news Zmaga kadetov in poraz mladincev

news U17/U19: Polovičen izkupiček v Šenčurju

news U17/U19: Zmaga kadetov in mladincev za uvod v spomladanski del prvenstva