U14

Robert Zonta, 21. Sep, 2012

KADETI IN MLADINCI SE PODAJAJO V JARENINSKI DOL

slike/novice/U14-SML-SKL_6.jpg

Med vikendom bodo aktivne vse selekcije Dekanov, a bržkone bo še posebej zanimivo v Jareninskem dolu, kjer se bodo Jarenini zoperstavili kadeti in mladinci.

Selekcija U-9 bo v soboto ob 9.30 doma zaigrala proti Šmarjam, leto starejši pa ob isti uri proti Kortam. »Enajstka« bo v soboto odpotova na mednarodni turnir "SLOVENIA OPEN 2012" v Slovensko Bistrico, selekcija U-12 pa bo v nedeljo ob 11.00 uri gostila Tabor iz Sežane.

Selekcija U-14 bo v soboto ob 14.30 uri na domačem igrišču zaigrala proti ekipi HIT Gorice, kasneje pa bodo na glavnem igrišču  zaigrali člani proti Calcit Kamniku. Kadeti in mladinci se bodo odpravili na gostovanje v Jareninski dol, kjer bodo v soboto na igrišče stopili ob 14.00 in 16.00 uri.

Selekciji U-7 in U-8 bosta pričeli prvenstvo v ponedeljek ob 17.00 uri, ko se bosta pomerili med seboj. Ekipa starejših dečkov U13 bo tekmo proti Ilirski Bistrici odigrala v sredo, 26.9.2012 ob 17.00 uri.

news U15: Zmaga proti Britofu

news U15: Po zaostanku do točke

news U15: S točko iz vetrovne Ajdovščine

news Mešani izkupiček starejših ekip