Članska ekipa

Robert Zonta, 28. May, 2011

NOVE TRI TOČKE PROTI "ODPISANIM"

slike/novice/3snl_5.gif

Domači Jadran Dekani se je na domačem igrišču pomeril z zadnje uvrščenim NK Naklom in zmagal s 3:0. Z remijem NK Calcit Football Kamnika proti NK Portorož Piranu je domači Jadran zasedel 2. mesto na lestvici.

V 24, krogu 3. SNL - zahod se je domači Jadran na domačem igrišču pomeril z zadnje uvrščeno ekipo 3. SNL - zahod in visoko zmagal s 3:0. Domači igralci so v prvem polčasu imeli popolno prevladom na igrišču in samo neučinkovitosti domačih se lahko gosti zahvalijo, da niso odšli domov z še višjim porazom. Prvi je zatresel mrežo Niki Finkšt in nato je povišal Rok Grdina. V drugem polčasu je rezultat povišal rezervist - mladinec Luka Lekič. Naslednji vikedn domači gostujejo v Kranju pri Savi Kranj.

NK JADRAN DEKANI - NK NAKLO 3:0 (2:0)

news Prva domača tekma

news Zmaga v 1. kolu Pokala MNZ

news Začel se je Pokal MNZ Koper