Članska ekipa

V SONČNEM VIKENDU ODIGRANE PRIJATELJSKE TEKME IN ZIMSKA LIGA

slike/novice/U10_0118.JPG

Foto: arhiv NK

Nogometaši Dekanov so gostili nogometaše Svobode iz Ljubljane, Cerknice in Brd, odigrali tekmo proti MNK Izoli v Kortah ter dve tekmi zimske lige. Poglejte si rezultate, ki so jih na tekmah dosegli naši nogometaši.

V soboto dopoldne se je selekcije U14 pomerila z ekipo Svobode iz Ljubljane in remizirala 2:2. Ob 13.45 uri so se mladinci pomerili s člansko ekipo Cerknice in visoko zmagali s 5:1. Ob 15.00 uri so se na domačem igrišču pomerili člani z ekipo Brd in zmagali z rezultatom 2:1. Ob isti uri so fantje selekcije U16 gostovali v Kortah, kjer so se pomerili z ekipo MNK Izole in zmagali s 5:3.

V soboto se je selekcija U12, v zimski ligi, pomerili z ekipo MNK Izole in kljub lepi igri in borbenosti izgubila s 4:0, v nedeljo pa je selekcija U14 remizirala z ekipo FC Kopre "B" z 0:0.

news Prva domača tekma

news Zmaga v 1. kolu Pokala MNZ

news Začel se je Pokal MNZ Koper

news Zmaga članske ekipe v pokalu MNZ Koper proti drugoligašu iz Ankarana