Kadeti

VIKEND PRIJATELJSKIH TEKEM

slike/novice/SENCUR.jpg

foto: arhiv NK Dekani

Nogometaši Dekanov so odigrali srečanje zimske lige in štiri prijateljska srečanja. V lepem vremenu in idealnih pogojih so se mladinci pomerili z ekipo Gažona, kadeti s ekipo Jarenine, starejši dečki in člani z ekipo Žalca. Mlajši dečki so odigrali tekmo proti ekipi Železničarja v okviru zimske lige.

Selekcija mladincev U-18 se je že v sredo na koprski Bonifiki pomerila z ekipo kadetov FC Kopra in zmagala s 3:2. V soboto je odigrala prijateljsko srečanje z ekipo Gažona ter jim prikazali pravo lekcijo nogometa, saj je moral gostujoči vratar kar osemkrat po žogo v svojo mrežo.

Kadeti so se pomerili z ekipo Jarenine in izgubili s 3:1. Starejši dečki so se pomerili s prvoligaško ekipo Žalca, ki tekmuje v prvi državni ligi vzhod in jih premagali s 5:0. Članska ekipa se je pomerila z ekipo Žalca, ki se nahaja na pripravah v Dekanih in jih premagala s 9:0.

Že dopoldne so se fantje selekcije U-12, v zimski ligi,  pomerili z ekipo Železničarja in izgubili s 5:0.

REZULTATI PRIJATELJSKIH TEKEM:

U-18

FC Koper (U16) - Jadran Dekani  2:3

Jadran Dekani - Gažon 8:3

U-16

Jadran Dekani  - Jarenina 1:3

U-14

Jadran Dekani - Žalec 5:0

ČLANI

Jadran Dekani - Žalec 9:0

news Vse starejše selekcije doma, člani v Vipavi

news Zmaga kadetov in poraz mladincev