Banka Koper 1
U14

Robert Zonta, 29. Sep, 2015

Poraz starejših dečkov v Gorici in remi mlajših dečkov v Izoli

Starejši dečki so v soboto gostovali v Novi Gorici, kjer so izgubili 3:1, mlajši dečki pa so gostovali v Izoli in se razšli prijateljskih 1:1.

V 8. krogu lige U15 -zahod je selekcija starejši dečkov gostovala v Novi Gorici in izgubila. Domači so povedli v 36. minuti, ko je uspešen strel z bele točke izvedel Mark Brešan. Že v 43. minuti dvojna domača prednost, ko je za 2:0 zadel je Blaž Košuta.Toda občutno vodstvo Novogoričanov ni trajalo dolgo, že v 53. minuti so namreč naši fantje z golom Valona Salijaja iz enajstmetrovke znižali na 2:1. V 69. minuti je Mattia Rutar dosegel avtogol, kar je pomenilo tudi končni izid tekme.

Zapisnik tekme si lahko ogledate s klikom na U15, ostale rezultate pa s klikom na NZS

Mlajši dečki so gostovali v Izoli, kjer so remizirali 1:1.

Zapisnik tekme si lahko ogledate s klikom na U13, ostale rezultate pa s klikom na MNZKP