Robert Zonta, 1. Mar, 2012

PRIJATELJSKE TEKME, TURNIRJI IN ZIMSKA LIGA

slike/novice/NOGOMETNA_SOLA_JADRAN_DEKANI_2.jpg

Obeta se nam zanimiv prijateljski vikend, saj si bomo v lepem in toplem vremenu lahko ogledali množico prijateljskih srečanj, tekmi zimske lige in turnirja za selekciji U-8 in U-10 v Divači.

V soboto ob 10.00 uri si bomo na koprski Bonifiki ogledali tekmo 5. kroga zimske lige U12, ko se bo naša dvanajstka pomerila z MNK Izolo. Nogometaši selekcije U-14 bodo v soboto ob 10.30 v Dekanih gostili Svobodo, v nedeljo ob 12.30 pa se bodo v okviru zimske lige pomerili z ekipo FC Kopra "B". Kadeti se bodo v soboto ob 15.00 uri na igrišču v Kortah pomerili z ekipo MNK Izole, mladinci pa ob isti uri v Dekanih z člansko ekipo Cerknice. Članska ekipa bo v soboto ob 15.00 uri gostila ekipo Brd.

Selekcija U-8 se bo v soboto udeležila turnirja v Divači, selekciji U-9 in U-10 pa v nedeljo.

Titus+ VPIS V NOGOMETNO ŠOLO Zavarovalnica Triglav, d.d. Radio Capris Marjetica Koper Zavarovalnica Sava E3 - pogkončno Humade