Robert Zonta, 1. Mar, 2012

U14 V PRIJATELJSKEM SREČANJU PREMAGALA HIT GORICO, ČLANI IN MLADINCI PA NK JEVNICO

slike/novice/hit_gorica_1.bmp

V sredo je selekcija U14 v prijateljskem srečanju z 2:1 premagala vrstnike iz Gorice, v četrtek pa so člani oziroma mladinci premagali ekipo Jevnice z 2:0.

Fantje selekcije U14 so odigrali prijateljsko tekmo proti HIT Gorici in jih premagali z rezultatom 2:1. Strelec za domače sta bila Tim Škrlj in Erik Rastovac.

Člani oziroma mladinci (vsak en polčas) so se pomerili z ekipo Jevnice, ki igra v 1. Ljubljanski ligi in jih premagali z rezultatom 2:0. En gol so v prvem polčasu dali člani, enega pa v drugem polčasu mladinci.