U14

STAREJŠI DEČKI DO NAJVIŠJE ZMAGE V SEZONI

slike/novice/skofja_loka.jpg

foto: NK Dekani

Selekcija U14 je bila že četrtič zapored uspešna. V sobotni nočni tekmi so brez težav ugnali Škofjo Loko s 4:0 in tako poskrbeli za nove tri točke. Članska ekipa je gostovala v Ivančni Gorici in se vrnila domov s točko.

Starejši dečki U14 nadaljujejo serijo uspešnih rezultatov, sedaj je po zmagi nad Krko in Velesovim ter remijem s Hit Gorico, padla še Škofja Loka. Vendar starejše dečke v naslednjih treh tednih čakajo nič kaj lahki nasprotniki, Bravo Publikum, Domžale in NOGA Triglav.

V sobotnem nočnem srečanju proti Škofji Loki je v prvem polčasu za vodstvo domačih zadel Jaka Rupnik, vdrugem polčasu pa je bil dvakrat uspešen Žan Poklar in za visokih 4:0 je zadel Almir Hajdarevič.

Ostale rezultate in zapisnike tekem si lahko ogledate s klikom na liga U14-zahod.

Članska ekipa je gostovala v Ivančni Gorici, kjer je iztržila remi. Po prvem polčasu, ko nismo videli zadetkov, so v 53. minuti povedli domači igralci, nakar je v 72. minuti izenačil Dino Stančič. Čez dve minuti so povedli naši fantje in nato čez minuto prejeli še drugi zadetek.

Ostale rezultate in zapisnike tekem si lahko ogledate s klikom na 3. SNL - zahod.

news U15: Zmaga proti Britofu

news U15: Po zaostanku do točke

news U15: S točko iz vetrovne Ajdovščine

news Mešani izkupiček starejših ekip