Robert Zonta, 25. Feb, 2012

TEDEN PRIJATELJSKIH TEKEM

slike/novice/SENCUR_1.jpg

foto; arhiv NK

V času šolskih počitnic so selekcije pridno trenirale in odigrale vrsto prijateljskih tekem.

V sredo je selekcija U-14 odigrala prijateljsko tekmo s sovrstniki iz Jarenine in je morala priznati poraz z rezultatom 6:0. Pri tem je potrebno povdariti, da je ekipa tekmo odigrala le z devetimi igralci selekcije U14 ter s tremi igralci selekcije U12.

Istega dne so kadeti odigrali tekmo proti NK Šmarjam ob Paki in zmagali s 13:1.

V četrtek so kadeti odigrali tekmo proti NK Žalcu, katere so premagali z 8:0, med tem ko so mladinci premagali mladince Žalca s 3:1.

V soboto so kadeti premagali NK Bilje 3:1, mladinci pa člane Jadrana iz Kozine z 2:1. Članska ekipa se je pomerila z ekipo ATOS-a iz Avstrije in jih premagala z rezultatom 4:1.

Člani so se v nedeljo pomerili s člansko ekipo iz Ilirske Bistrice in jih premagali z rezultatom 3:1.

Titus+ VPIS V NOGOMETNO ŠOLO Zavarovalnica Triglav, d.d. Radio Capris Marjetica Koper Zavarovalnica Sava E3 - pogkončno Humade