Članska ekipa

Robert Zonta, 13. Feb, 2011

TRETJELIGAŠ DAL LEKCIJO PRVOLIGAŠU

slike/novice/nd_triglav_znak.jpg

"Tretjeligaš dal lekcijo prvoligašu" tako so zapisali na uradni spletni strani ND Triglav 2000 Kranj. Za člansko ekipo NK Triglav Gorenjska je bil obisk Dekanov hud zalogaj. Po polčasu brez golov, so v drugem delu prejeli kar štiri in dali dva ter tako oblažili poraz.

Trener domačih Alen Ščulac je bil z videnim na terenu zelo zadovoljeno, saj je bila tekma na zelo visokem nivoju. Obe ekipi sta v fazi priprav in težkih treningov, kar je zagotovo vplivalo na izzid. Za domače je dvakrat zadel Saša Šestič, po en gol pa sta dala še Rok Grdina in Niki Fikšt. Za goste pa je dvakrat zadel Dejan Burger. Za goste je to že drugi visoki poraz v dveh dneh, saj so v soboto izgubili proti NK Rudarju iz Velenje z rezultatom 4:1.

S klikom na povezavo si lahko preberete novico o tekmi na spletni strani ND Triglav 2000 Kranj: http://www.nktriglav.com/index.php?nid=1&id=11624

NK JADRAN DEKANI - NK TRIGLAV GORENJSKA 4:2 (0:0)

1:0 Saša Šestič

2:0 Rok Grdina