U9

Robert Zonta, 12. May, 2011

U10: ZMAGA MLAJŠIH V LOKALNEM DERBIJU

Selekcija U9

V lokalnem derbiju 18.kroga obalne lige U10 je selekcija U9 z 2:1 premagala selekcijo U10.

V ponedeljek, 9.5.2011, so se na glavnem nogometnem igrišču "spopadli" selekciji U9 Igorja Žagarja in U10 Marina Stepančiča. Fantje obeh ekip so začeli tekmo napadalno in na obeh straneh smo videli kar nekaj lepih akcij in zgrešenih priložnosti. Prvi so dosegli gol mlajši in tako dobili prvi polčas. V drugem polčasu so izenačili starejši in nato smo videli pravi nogomet z veliko priložnostmi na obeh straneh. Nekaj minut pred koncem so mlajši zadeli in tako dobili lokalni derbi. Že v jesenskem delu so mlajši s 3:1 premagali starejše.