Banka Koper 1
Kadeti

Robert Zonta, 14. Mar, 2016

U17/U19: Zmaga kadetov in mladincev za uvod v spomladanski del prvenstva

V prvem spomladanskem krogu 2. SML/SKL - zahod sta ekipi kadetov in mladincev z zmagama nad Jesenicami zabeležili šest točk.

Uspešen vikend sta v nedeljo zaključili kadetski in mladinski ekipi z zmagama nad Jesenicami. Kadeti so povedli z golom Martina Šporina v 2. minuti, nakar je Matija Srebernič v 34. minuti iz dosojene enajstmetrovke rezultat povišal na 2:0. V drugem polčasu so gostje uspeli rezultat znižati za kaj več pa je zmanjkalo časa.

14. krog 2. Slovenske kadetske lige - zahod

Jadran Dekani - Jesenice 2:1 (2:0)

Ostale rezultate 14. kroga 2. SKL-zahod si lahko ogledate s klikom na spletno povezavo MNZ Kranjzapisnik tekme pa TUKAJ

Mladinska ekipa, se je po golu gostov v 25. minuti prvega polčasa, uspela zbrati in v 30. minuti je rezultat izenačil Niki Boroja. V drugem polčasu so domači popolnoma obvladovali tekmo in z golom v 60. minuti Jake Rupnika tudi priboriti nove tri točke.

14. krog 2. Slovenske mladinske lige - zahod

Jadran Dekani - Jesenice 2:1 (1:1)

Ostale rezultate 14. kroga 2. SML-zahod si lahko ogledate s klikom na spletno povezavo MNZ Kranj, zapisnik tekme pa TUKAJ