Robert Zonta, 2. Jun, 2011

VIKEND LIGAŠKIH SREČANJ

slike/novice/nk_dekani_logo.jpg

Vikend prinaša nova ligaška srečanja. Selekciji U-16 in U-18 se bosta pomerili z ND Slovanom, starejši dečki U-14 in mlajši dečki U-12 bodo odigrali zadnji srečanji in člani potujejo v Kranj.

V petek ob 17.00 uri bo selekcija U-10 odigrala tekmo v Šmarjah proti domačemu NK Braniku, v soboto bo selekcija U-9 gostovala na koprski Bonifiki, kjer se bo ob 11.00 uri pomerila z ekipo FC Koper "C" ter selekciji U-16 in U-18 se bosta ob 16.00 oziroma 18.00 uri pomerili z ND Slovanom. Istega dne člani potujejo v Kranj, kjer bodo ob 17.00 uri odigrali tekmo proti Savi Kranj.

V nedeljo ob 16.00 uri čaka selekcijo U-12 zadnja tekma tekmovalne sezone in sicer proti NK Portorož - Piranu na domačem igrišču in ob 18.00 uri bodo svojo zadnjo tekmo odigrali starejši dečki, ko bodo preizkusili glavno igrišče in se pomerili z NK HIT Gorico.