Banka Koper 1
U14

Robert Zonta, 16. Sep, 2012

ZMAGA STAREJŠIH DEČKOV IN ČLANOV, PORAZ KADETOV IN MLADINCEV

V soboto so bila odigrana srečanja državnih lig v katerih so se zmage veselili starejši dečki U14 in člani, med tem ko so kadeti in mladinci klonili pred Hit Gorico.

Starejši dečki so se vrnili iz Velesovega, kjer so odigrali srečanja 8. kroga lige U14 - zahod, s tremi točkami. V prvem polčasu je fante povedel v vodstvo Žan Poklar in v drugem je na 0:2 povišal Milanko Peranovič. Domači so pet minut pred koncem rezultat znižali, vendar so se na koncu veselili dekančani.

8. krog lige U14 - zahod

VELESOVO ŠENČUR - ADRIA TOW DEKANI 1:2 (0:1)

Rezultate in zapisnike 8.kroga si lahko ogledate s klikom na NZS.

Kadeti in mladinci so se v 7. krogu 1. SML/SKL pomerili z ekipama HIT Gorice in izgubili z 1:2. Gol za kadete je dal Aleks Bordon, za mladince pa Matjaž Babič.

7. krog 1. Slovenske mladinske lige McDonalds

JADRAN DEKANI - HIT GORICA 1:2 (0:1)

7. krog 1. Slovenske kadetske lige

Preostale rezultate in zapisnike si lahko ogledate s klikom na povezavi 1. SKL oziroma 1. SML.

Članska ekipa je gostovala v Biljah in z golom Marka Božiča v 75. minuti zabeležila nove tri točke.

4. krog 3. Slovenske nogometne lige - zahod

BILJE - JADRAN DEKANI 0:1 (0:0)

Ostale rezultate in zapisnike tekem si lahko ogledate s klikom na povezavo MNZ LJ.